Prečo práve u nás?

Najširšia ponuka za skvelé ceny

U nás nájdete presne to, čo potrebujete pre váš stavebný projekt, a to všetko na jednom mieste! Predstavte si pohodlie, keď nemusíte obiehať desiatky obchodov – ušetríte nielen čas, ale aj energiu. S naším rozsiahlym sortimentom si jednoducho vyberiete správne materiály, ktoré presne vyhovujú vašim požiadavkám a štýlu. Vďaka našim konkurenčným cenám môžete dokonca rozšíriť rozsah svojich plánov alebo si dovoliť kvalitnejšie materiály, než ste pôvodne plánovali.

Skúsený predajný tím

Získajte bezkonkurenčnú pomoc pri výbere stavebných materiálov, ktorá úplne zodpovedá vašim špecifickým potrebám a predstavám! Náš skúsený obchodný tím vám nie len poradí, ale pripraví aj ponuku prispôsobenú presne vám, čím ušetríte čas aj peniaze a dosiahnete výsledky presne podľa vašich očakávaní.

Výstavná plocha

Na výstavnej ploche Krajn Expo sa nachádza väčšina produktov z našej ponuky. Môžete ich tu vidieť v prirodzenom svetle, presne ako budú vyzerať u vás doma.

Široký výber

Umiestnenie produktov v tesnej blízkosti umožňuje porovnanie v podobných charakteristikách a podčiarkuje odlišnosti

Jednoduchá orientácia

Orientáciu zlepšuje označenie tovaru štítkom a rady ochotného informovaného personálu

Reálne porovnanie a predstava

Umiestnenie produktov v tesnej blízkosti umožňuje porovnanie v podobných charakteristikách a podčiarkuje odlišnosti

Výstavná plocha a showroom KRAJN

Treba to vidieť na živo...

Priamou súčasťou výstavnej plochy Krajn Expo je nový moderný showroom, kde Vám predajcovia poskytnú všetky potrebné informácie a odborné rady. Tu máte možnosť vybrať si z oveľa širšej ponuky materiálov ako umožňuje predstaviť samotná výstavná plocha.

DOPYTOVÝ FORMULÁR

AKTUÁLNE AKCIE KRAJN NA VYBRANÉ PRODUKTY A ZNAČKY

Návrat hore